Інформація про доставку

                                                                 

Безкоштовна доставка по Україні відбувається на склад кур'єрської служби у Вашому місті або населеному пункті. (якщо сума замовлення від 500 грн)


Доставка до дверей оплачується додатково за тарифами кур'єрської служби.
Відправка зазвичай здійснюється транспортною компанією Нова Пошта. Доставка у великі міста України займає 1-2 дні, в районні центри 3-4 дні.
Після відправки Ви отримаєте sms на моб. телефон з номером декларації та лист на електронну пошту, якщо вона була вказана при оформленні замовлення.


По Львову можлива доставка нашим транспортом, вартість 30 грн.


Оплата товару!
Практикується 2 способи оплати:


1. Мінімальний аванс від 10% (підтвердження покупки та гарантія того, що Ви дійсно бажаєте купити товар) + решта суми наложений платіж. В цьому випадку покупець при отриманні оплачує послуги передачі грошей за товар (20 грн. за оформлення документів + 2% від залишкової суми).
2. Повна оплата на карту ПриватБанку, яка зекономить Ваші кошти за переплату при отриманні "наложкою". Після оформлення замовлення і його підтвердження, Вам будуть вислані реквізити для оплати. Після зарахування коштів, ми відправляємо Ваше замовлення транспортною компанією. При оплаті до 14-00 Ваше замовлення буде відправлено у той же день, якщо після 15-00, то на наступний день.


Обов'язково перевіряйте товар при отриманні на цілісність коробки і відсутність пошкоджень.


Дякуємо Вам за те, що вибрали наш інтернет магазин.