Про нас

моб тел: 093-68-55-007

Наш інтернет магазин - це не ще один магазин який займається роздрібною торгівлею. Ми хочемо досягнути найвищого рівня сервісу для наших клієнтів. Ми намагаємось зробити вашу покупку комфортною та вигідною саме для вас. Наші менеджери опрацьовують замовлення в досить короткий термін часу і завжди проконсультують вам, це ви можете легко перевірити зателефонувавши до нас.

 

До чого ми йдемо

  1. стати лідером серед інтернет магазинів по нашій специфіці
  2. надавати сервіс для наших клієнтів на найвищому рівні
  3. удосконалювати наш сайт, для того щоб ви могли отримати найбільше інформації про товар
  4. зробити сайт зручним для вас
  5. забезпечити широкий асортимент, для того щоб кожен клієнт знайшов саме те що йому потрібно
  6. просто дарувати щастя нашим покупцям

Ми вибрали нішу дизайну не тільки через комерційні переконання а і через те що в цій сфері є багато чого цікавого. Всі хочуть створити в своїй оселі оригінальну атмосферу, для цього можна найняти дизайнера або і самому пробувати творити. Звісно велику роль відіграє колір стін та їх рельєф, але не біль значимими є меблі та декор. В нас ви можете найти саме ці речі і повірте вони унікальні. А також в нас є ще маленькі креативні аксесуари для вас.

 

Ми не команда яка просто хоче запхати вам товар, насправді ми хочемо іншого:

  • щоб ви отримали максимум інформації і ми потихеньку йдемо до цього
  • щоб ви отримали задоволення від нашого сервісу
  • щоб ви мали з чого вибирати як по дизайну так і по ціні

Ми створюємо унікальний контент для вас а не для робота, в нас ви легко можете прочитати плюси а головне мінуси про товар який вам портібер, звісно не на всх товарах це є, але ми йдемо до цього щоб покращити сервіс і щоб ви були задоволені і обізнані. Наші менеджери завжди дадуть відповіді на ваші запитання і постараються порадити саме той товар який ви хочете.

 

Якщо у вас виникають питання, чи побажання, або навіть критика Ви можете писати нам на пошту mixdekor.ua@gmail.com або залишити відгук на сервісі  googlе.

 

З повагою команда інтернет магазину МіксДекор