Інформація про доставку

моб тел: 093-68-55-007

 Доставка (Безкоштовна на ТМ Glozis від 500 грн)

В більшості випадків ми відсилаємо товар нашим клієнтам службою доставки Нова Пошта або УКРПОШТА

                                                           


Вартість залежить від перевізника. Також якщо сума вашого замовлення складає більше 5000 грн тоді доставка товару на склад перевізника відбувається безкоштовно. Якщо ваше замовлення складає менше 5000 грн тоді ви оплачуєте доставку згідно тарифу перевізника. 

Термін доставки
Новою Поштою або УКРПОШТОЮ товар доставляється протягом 1-3 робочих днів. Після кожної відправки ви отримуєте повідомлення на мобільний з номером ТТН вашої посилки, за умови якщо ви вказали вірний номер телефона, також повідомлення приходить на вашу електронну адресу. 

Час відправки

  • Якщо менеджер оформив та підтвердив ваше замовлення до 15:00 тоді воно відправляється в той же день
  • Якщо менеджер оформив та підтвердив ваше замовлення після 15:00 тоді воно відправляється на наступний робочий день

Зверніть увагу: Якщо ви надали невірний номер телефону або контактні дані, це може привести до затримки в отриманні та оформленні. Тому ми радимо ретельно перевіряти ваші дані при замовленні. Конфіденційність ваших даних гарантована.


Оплата товару
Ми практикуємо два способи оплати

  • Оплата після отримання товару. Зверніть увагу при такому способі оплати перевізник заберає 2% (УКРПОЧТА 1%) відсотки за переказ суми і при такому способі оплати ви переплачуєте. При отриманні товару рекомендуємо перевірити товар на цілісність, добре огляньте упаковку і вміст.
  • Повна оплата на карту ПриватБанку, яка зекономить Ваші кошти за переплату при отриманні "наложкою". Після оформлення замовлення і його підтвердження, Вам будуть вислані реквізити для оплати. Після зарахування коштів, ми відправляємо Ваше замовлення транспортною компанією. 

Якщо ви оплачуєте на наші реквізити ви можете скористатись такими сервісами і способами:

  1. (ViSA/MasterCard) Банківською карткою - онлайн;
  2. Пpиват24 - онлайн або МоноБанк;
  3. Чеpез теpмінал пpиват банку на каpту.

​